Reference

Dopisy našich klientů


Kamilla Amirová 

S Magdalénou se známe už několik let a práce s ní je vždycky na vysoké úrovni. S dlouholetou praxí a zkušenostmi postará se i o ty menší detaily, které jsou také vážnou části obchodu. Když do toho jdete s Magdalenou, bud' do koupi bytu nebo prodeje, dává do toho celou sebe a má pod kontrolou veškeré operace a komunikace. Pro mne ta důvěra a spolehlivost jsou to nejlepší kvality, co makleř/ka může mít.

Děkuji za veškerou pomoc!“

Julie a Pepa 

Přes naší přirozenou nedůvěru k realitním makléřům a k jejich práci, se paní Magdaléna Mruškovičová ukázala zejména ve chvíli dokončení všech náležitosti s koupí jí zprostředkovaného domu. Ukázalo se její jednání velice solidní a musíme zpětně ocenit, rovnost a lidský přístup. Protože, vše dopadlo tak jak jsme se dohodli a tímto by jsme jí chtěli poděkovat za to, co máme.

Děkujem a hezký den přejem.

Pavel Holub 

Dobrý den Magdo,

nemáte jen dobrou a spolehlivou advokátku, zejména vy jste poklad... Mám už zkušenosti, kromě Vás, se čtyřmi dalšími realitkami a musím říci, nebe a dudy. Pokud byste chtěla třeba potvrdit nějakou referenci, nebo bych Vám v tomto mohl nějak pomoci, tak sem s tím... ;-)

S pozdravem

Pavel Holub, Rakovník“

Richard Valiček

Dobrý den paní Mruškovičová,

tímto bych Vám chtěl poděkovat za zprostředkování koupě nemovitosti, která byla realizována v první polovině roku 2016 prostřednictvím Vaší realitní kanceláře Artumes. Jednání byla rychlá, koordinace schůzek s prodávajícími a s advokátní kanceláří také. Vše se uskutečnilo v plánovaných termínech a v podstatě dle vzájemných dohod ke spokojenosti, myslím si, že obou stran. Ještě jednou Vám děkuji a ostatním zájemcům spolupráci s Vámi případně s realitní kanceláří Artumes vřele doporučuji.

S pozdravem

Richard Valiček“

Jana Kaloušková 

Dobrý večer z Chlumce nad Cidlinou. Dovolte mi, abych Vám poděkovala

za Váš svědomitý a obětavý přístup k realizaci prodeje domku v
Přebozech.

M. P. s manželem 

Dobrý den paní Mruškovičová,

ráda bych Vám za nás oba moc poděkovala za bezvadnou spolupráci, za ochotu a přístup při prodeji našeho domku. Ať se Vám daří a máte se fajn.

Přeji pěkný den a krásné léto. M. P. s manželem, Příbram“

J.R. 

„Koncem r.2014 jsem ukončil z rodinných důvodů podnikání v oblasti maloobchodního prodeje zboží v prostorách v osobním vlastnictví. Jelikož prodejní prostory se nacházeli na lukrativním místě ve městě Žebrák a určitý druh zboží byl zákazníky oblíbený, bylo mi líto nechat tuto provozovnu zavřenou. A tak jsem se rozhodl kontaktovat někoho přes reality a tehdy jsem získal kontakt na p. Mgr. Magdalénu Mruškovičovou. Příjemná komunikace, ve velmi krátké době osobní návštěva provozovny, zhotovení několika fotografií a nabídka objektu na daných webech byla na světě. V průběhu ledna 2015 p. Mruškovičovou tehdy kontaktovali tři zájemci o pronájem provozovny s kterých jsme s p. Magdalénou nakonec vybrali nám oboum toho nejpříjemnějšího. Následovalo zprostředkování schůzky s novým nájemcem, vypracování "smlouvy o nájmu prostoru sloužícího k podnikání" a od února 2015 se prodejna s trochu obměněným sortimentem znovu otevřela. Bohužel po necelých dvou letech (v říjnu 2016) musel daný nájemce z osobních důvodů podnikání ukončit, a tak přišla na řadu opět p. Magdaléna a šlo to znovu jako po másle. Během listopadu se ozvala zájemkyně která dostala ode mne požehnání aby si prostory upravila v průběhu prosince dle svého gusta, a od 2.1.2017 se v prostoru sloužícího k podnikání rozjíždí nová služba pro občany, která vypadá že bude oblíbená a díky tomu bude trvání pronájmu dlouhodobější.

Ještě jednou bych chtěl touto cestou poděkovat p. Mgr. Magdaléně Mruškovičové která vždy provedla perfektní profesionální práci která byla potřeba udělat okolo pronájmu daného prostoru.

J.R. - Žebrák, Beroun“


Chcete také ohodnotit naše služby? 

Vyplňte tento formulář!